Trend

Bize Destek Ol !!

Yasal UyarıYasal Uyarı


Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, mail yolu ile bize ulaşabilirler.
Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde Kaldırılıp size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
İletişim adresi: Yakup99564@gmail.com İndirdiğiniz Hile/Dosyalar kullanıcı Sorumluluğundadır, bu site ve reklamlar hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

HileYapak.org paylaşılan tüm içerikleri ve dosyaları herşeyi anti taramasından geçirerek içeriği kontrol ederek paylaşır. Sitemiz tamamen sizin güvenliğinizi düşünür. Daima güvenli programlar sunar. 5651 Sayılı türk ceza kanununa göre HileYapak.org yer sağlayıcı adında hizmet vermektedir. Sitemizin sahiplerinin hukuka aykırı konuları veya içerikleri gözden geçirme yükümlülüğü asla ve asla yoktur. Bu sebeple sitemiz her zaman daima uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkı geçen eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve hakkın çiğnendiğini düşünen telif hakkı sahipleri veya meslek birlikleri, şirketler bize İletişim kısmından bizlere ulaşmalıdır. Sitemiz kesinlikle her içeriğini paylaşırken vtotal gibi tarama sonuçları koymaktadır.Bu siteye giren her kullanıcı bu duyurudan haberdar olmuş sayılır.

Hiç yorum yok